Efekt syrenki i folia transferowa- Jak aplikować produkty?

Efekt syrenki
Zdobienie z wykorzystaniem efektu syrenki możemy śmiało wykorzystać do każdej stylizacji i połączyć go z każdym kolorem lakieru hybrydowego, który jest dostępny w naszej kolekcji.

W kilku poniższych krokach przedstawimy Wam jak łatwo można zaaplikować syreni pył.
1. Paznokcie pokrywamy wybranym przez nas lakierem hybrydowym i utwardzamy go w lampie. Czynność powtarzamy do uzyskania pełnego krycia.
2. Pyłek aplikujemy na warstwę dyspersyjną lakieru hybrydowego za pomocą pacynki lub opuszka palca. Ważne: pyłek wklepujemy w lakier, nie wcieramy go, gdyż może nam się zrolować.
3. Szczoteczką do omiatania pyłu pozbywamy się pozostałości syreniego pyłu, całość pokrywamy topem i utwardzamy w lampie.

Folia transferowa
Etapy aplikacji folii transferowej:
1. Folię tniemy na małe kawałeczki, lub pozostawiamy jeden większy kawałek w zależności od efektu jaki efekt chcemy uzyskać.
2. Folię odbijamy na warstwę dyspersyjną utwardzonego wcześniej lakiery hybrydowego .
3. Odbity wzór pokrywamy bardzo delikatnie topem, tak aby nie zepsuć uzyskanego efektu.

Efekt odbitej folii transferowej wygląda na trudne i mozolne zdobienie, a w rzeczywistości jest proste i bardzo efektywne. Należy jednak pamiętać o kilku rzeczach które mogących zrujnować efekt naszej stylizacji:
• W czasie odbijania folii musimy pamiętać, aby nie uszkodzić jej od strony którą chcemy odbić. Folia jest bardzo delikatna, a każde naruszenie jej struktury może skutkować nie jej niepoprawnym odbiciem.
• Folię odbijamy w jednym miejscu tylko raz, należy więc dokładnie ją docisnąć i delikatnie zerwać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *