Przygotuj stopy na wiosnę

Za oknem coraz cieplej! Nareszcie wiosna – sandałki, klapki, buty bez palców – takie właśnie obuwie będziemy wkładać na nogi już niebawem. Ładne i zadbane stopy są nieodzownym elementem naszych letnich stylizacji.

Czy Twoje stopy są już gotowe na wiosenne szaleństwo po zimowej hibernacji?
Pielęgnacja stóp nie musi wiązać się z częstymi wizytami u kosmetyczki (chociaż dobra kosmetyczka może zrobić ci ze stóp prawdziwe cudo!). Profesjonalny pedicure możesz zrobić sobie w domu samodzielnie, poświęcając stopom trochę czasu i nie wydając przy tym fortuny. Każdej z nas przyda się raz na jakiś czas chwila relaksu poświęcona właśnie na pedicure.

Wiosenny pedicure to świetna okazja do wypróbowania naszych nowości! Znajdziesz wśród nich nie tylko klasyczne odcienie ale także typowo wakacyjne perełki. (ZOBACZ NOWE KOLORY)

Całość możesz ozdobić przy pomocy bulionu, tasiemki, efektu szkła czy foli transferowej. (ZDOBIENIA)
Zaszalej i puść wodze fantazji!!

Do dzieła!

Podstawą porządnie wykonanego pedikiuru jest opracowanie stopy. Polega ono na złuszczeniu zrogowaciałego naskórka i tym samym wygładzeniu skóry. Dobrym narzędziem, którym skutecznie pozbędziesz się niechcianych zgrubień jest frezarka ale oczywiście możesz wykonać pedicure i bez niej!
Kolejnym etapem jest przygotowanie paznokci. Zwróć uwagę na skórki, które warto odsunąć drewnianym patyczkiem i w razie potrzeby usunąć przy pomocy cążek. Paznokcie należy zmatowić pilniczkiem/bloczkiem, a następnie nadać im pożądany kształt. Dalej przejdź do wykonania standardowej procedury hybrydowej. Nałóż czyli nakładamy bazę, dwie warstwy ( lub więcej, aż uzyskasz zadowalające Cię krycie koloru) koloru oraz top. Każdą z warstw oczywiście utwardź w lampie. Na koniec całość wykończ oliwką.
Gotowe! Paznokcie będą prezentować się idealnie co najmniej przez 2-3 tygodnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *