6 efektów na krótkich paznokciach

Krótkie paznokcie mimo tego, że mają mniej przestrzeni do zdobień niż długie mogą spokojnie stawać w szranki na najbardziej blink blink stylizacje i przyćmić swoim blaskiem, również długie paznokcie.

Klasyczny różowo-biały french świetnie sprawdza się na długich czy to naturalnych czy przedłużanych paznokciach. Jeśli chodzi o bardzo modny w tym sezonie reverse french najlepiej prezentuje się on właśnie na krótkich paznokciach.

KRÓTKIE1

Kultowe już lakiery nude są tak popularne dzięki temu, że przy ich użyciu możemy stworzyć iluzję dłuższych paznokci. To opcja dobra na każdą okazję.

 

Manicure graffiti to hit sezonu! Do wykonania w łatwy sposób foliami transferowymi. Najlepiej prezentuje się na ciemnych krótkich paznokciach.

 

Krótkie paznokcie, w odcieniu głębokiej ciemnej śliwki stały się już klasyką. To super alternatywa do biura dla czarnych lekko gotyckich paznokci których często nie chcemy lub nie możemy nosić w pracy.

 

Długie, czerwone paznokcie wyglądają na prawdę sexy i glamour, ale krótkie paznokcie w wersji total red prezentują się naprawdę szykownie i elegancko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *